Slaugos praktikos sričių yra įvairių. Skubiosios pagalbos slaugytojo ir pirminės sveikatos priežiūros slaugytojo darbas gan skiriasi, tačiau visų tikslas tas pats – išsaugoti žmonių gyvybes.

Neretas tokiame pasirinktame profesiniame kelyje dega viduje iš nevilties, liūdesio, kai kurie iš laimės…

Dažnas nori viską mesti. Priežasčių būna įvairių – gelbėdamas žmogaus gyvybę, gali gauti darbe papeikimą, nes gelbėjai ne pagal protokolą; neįstengi išlaikyti šeimos, nes tavo atlyginimas užtikrina tik minimalius poreikius…

Dėka #SlaugytojaiKalba iniciatyvos turite puikią progą labiau suprasti slaugytojus: ką jie jaučia, su kokiais sunkumais susiduria, tačiau nepraranda vilties ir dirba toliau.

Norėčiau padėkoti Slaugytojų forumo 2020 organizatoriams už suteiktą galimybę prikelti antram gyvenimui slaugytojų interviu.

To nepamirši niekada | Karolis

“Sunkiausia susitaikyti su vaikų mirtimi… Kur buvę tie atvejai, jeigu dabar paklaustų, aš pasakyčiau nuo A iki Z kaip viskas buvo, nes visas vaizdas stovi akyse. Tai yra skaudžiausia… Paskui tu išgyveni tikrai gan ilgą laiką… Grįžti į save man padeda tikėjimas….“

Aš didžiuojuosi būdama slaugytoja | Jūratė

„Tikroji pilnatvė, kai tu ryte atsikeli ir nori eiti į darbą, o baigęs darbą, nori grįžti namo. Ir kai čia ir čia yra gerai, tada žmogus gyvena pilnavertį gyvenimą ir yra realizavęs save…Aš labai didžiuojuosi būdama slaugytoja ir visiems to linkiu – mylėti savo darbą.”

Tai yra gyvenimo būdas | Greta

“Tai ne tik darbas, tai ne tik profesija, tai yra gyvenimo būdas… Atrodo, viską galėtum pasidėti į stalčių, tačiau neįmanoma kartais…”

Svarbiausia yra žmogus mūsų srityje | Jacinta

“Idrįskite mėgautis tuo, ką darote.”