SLAUGYTOJOS UŽRAŠAI

Skirti man ir Tau

Įrašai

 • Dirbate registratūroje? Užjaučiu.

  2021 October 16 by

  Šioje darbo vietoje supratau, ką reiškia patirti iš pacientų ir jų artimųjų fizinį smurtą, kai apsvaigę vyrai įsiveržia už langelio ir pradeda mojuoti kumščiais prieš veidą. Man pasisekė, nes neteko patirti jų smūgių, tačiau kolegėms slaugytojoms kituose skyriuose teko. Tokiais momentais adrenalinas pakyla iki aukštumų, širdis pradeda daužytis pašėlusiu ritmu, visas kūnas sustingsta, jauti tik pulsavimą smilkiniuose ir tiesiog lauki, nes jeigu rėksi, gali išprovokuoti jo staigų judesį. 

 • #SlaugytojaiKalba

  2021 May 15 by

  Slaugos praktikos sričių yra įvairių. Skubiosios pagalbos slaugytojo ir pirminės sveikatos priežiūros slaugytojo darbas gan skiriasi, tačiau visų tikslas tas pats – išsaugoti žmonių gyvybes. Neretas tokiame pasirinktame profesiniame kelyje dega viduje iš nevilties, liūdesio, kai kurie iš laimės… Dažnas nori viską mesti. Priežasčių būna įvairių – gelbėdamas žmogaus gyvybę, gali gauti darbe papeikimą, nes… Read more

 • Slaugytojai kaip miegantis gigantas

  2021 January 19 by

  Ar žinote kaip kartais vadinama slaugytojų bendruomenė? Angelus atmeskite, šventas motinas irgi. Slaugytojus vadina MIEGANČIU GIGANTU. Mes sudarome didžiausią dalį asmens sveikatos priežiūros specialistų, mūsų tikrai daug, bet mes miegame, tylime.

 • Kai pasensim, kas trečias iš mūsų sirgsim demencija

  2020 October 16 by

  Tokia netolima ateitis pasauliui prognozuojama Alzheimer’s Disease International. Išsivysčiusioms šalims su ilgesne gyvenimo trukme, tas procentas gali būti ir dar didesnis. Japonijoje, valstybėje su seniausia populiacija, demencijos slauga jau yra tarp pačių pagrindinių valstybinių prioritetų.

 • Nemokama žurnalo prenumerata

  2020 August 23 by

  Labai noriu paraginti Jus užsiregistruoti Vilniaus universiteto leidyklos platformoje. Užsiregistravimas suteiks Jums galimybę gauti į savo paštą pranešimus apie naujus žurnalo „Slauga. Mokslas ir praktika“ numerius.

View all posts

Follow My Blog

Naujienlaiškio prenumerata

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: